Wesele w górach

W STYLU REGIONALNYM

Trudno znaleźć piękniejsze tło dla weselnego przyjęcia niż górski krajobraz, zachwycający o każdej porze roku. Z tego powodu wielu zakochanych decyduje się na wesele w górach.
SAVANA w Brennej w Beskidzie Śląskim nadaje się idealnie zarówno na wesele w stylu regionalnym z góralską kapelą
i tradycyjnym jadłem, jak i na eleganckie przyjęcie weselne.

Wesele w SAVANIE

Gospoda
w góralskim
stylu

45 miejsc

Zakochanym marzącym o weselu w stylu regionalnym proponujemy wnętrza gospody „Pod Sosnami”. Góralski wystrój, ogień płonący w kominku, beskidzka kapela oraz tańce pod dachem i pod rozgwieżdżonym niebem wykreują niezwykły nastrój. Przepyszne lokalne potrawy i górskie powietrze sprawią, że uroczystość weselna pozostanie w pamięci przez wiele lat.

Elegancka
sala
bankietowa

45 miejsc

Dysponujemy również dużą klimatyzowaną salą bankietową, która sprawdzi się w przypadku wesela w eleganckim stylu. Sala bankietowa może zostać podzielona na dwie mniejsze dzięki przesuwnej szklanej ścianie. Jej konstrukcja w formie ogrodu zimowego oraz bezpośrednie wyjście na taras zapewnia wspaniały widok na drzewa i kwiaty rosnące na terenie ośrodka wypoczynkowego

Noclegi

Wesele w górach z uwzględnieniem opcji noclegowej daje możliwość spokojnej regeneracji Państwu Młodym i gościom, szczególnie tym przyjeżdżającym z daleka. Oferujemy noclegi w wygodnych pokojach, apartamentach, jak też całorocznych domkach.

Infrastruktura kuchenna

Dania na wesele w górach przygotowujemy zgodnie z ustaleniami na miejscu ze świeżych, naturalnych składników. W menu mogą się znaleźć regionalne mięsiwa i wędliny. Dysponujemy szerokim wyborem alkoholi oraz regionalnymi trunkami i domowymi nalewkami.

Inne usługi weselne

Każde przyjęcie weselne jest dla nas wyjątkowe i ma niepowtarzalny charakter. Pomagamy w planowaniu weselnego przyjęcia, dzieląc się doświadczeniem i pomysłami, choć życzenia Państwa Młodych są dla nas najważniejsze. Zapewniamy wystrój sali weselnej i oprawę muzyczną, jak również, transport dla Pary Młodej i gości, makijażystę i fryzjera.

SAVANA

usytuowana jest w pobliżu tras narciarskich
i szlaków trekkingowych Beskidu Śląskiego.
W ciągu kilkunastu minut jazdy samochodem można dotrzeć z Brennej do Szczyrku, Ustronia czy Wisły. Tym samym goście weselni mogą długo świętować nowe życie Młodej Pary w górskim otoczeniu.

SAVANA

usytuowana jest w pobliżu tras narciarskich
i szlaków trekkingowych Beskidu Śląskiego.
W ciągu kilkunastu minut jazdy samochodem można dotrzeć z Brennej do Szczyrku, Ustronia czy Wisły. Tym samym goście weselni mogą długo świętować nowe życie Młodej Pary w górskim otoczeniu.

Fundusze Europejskie

Inwestycja zrealizowana z dofinansowaniem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)
dla Osi Priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP, dla działania: 3.2 Innowacje w MŚP, w ramach projektu:

Wzrost konkurencyjności działalności turystycznej
jako środek do utrzymania stanu zatrudnienia

Cele projektu:
zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez rozszerzenie oferty świadczonych usług

Beneficjent: DERYA Sp. z o.o.

Planowane efekty:
zwiększenie obrotów i zysków oraz zatrudnienia

Wartość projektu: 1 209 600,00 zł

Wkład Funduszy Europejskich: 670 000,00 zł.

Wiadomość
została wysłana.

Dziękujemy!