Dla osób marzących o Weselu w stylu regionalnym mamy do dyspozycji góralską karczmę z kominkiem. Miejscowa kapela, przepyszne regionalne potrawy i górskie powietrze sprawią, iż uroczystość weselna będzie jedyna w swoim rodzaju i pozostanie w pamięci Państwa i wszystkich Gości na wiele lat.

Gospoda “Pod Sosnami” to idealne miejsce.

Nowa, elegancka sala bankietowa sprawdzi się na bardziej nowoczesną oprawę. Spacer nad Brennicą urozmaici pobyt Waszym gościom weselnym a plac zabaw zapewni rozrywkę dzieciom.W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić nocleg dla Pary Młodej oraz wszystkich gości.

W zależności od preferencji Gości proponujemy kilka wariantów układów sali. Duża sala bankietowa może zostać podzielona na dwie mniejsze dzięki przesuwnej szklanej ścianie. Jej konstrukcja w formie ogrodu zimowego oraz bezpośrednie wyjście na taras zapewnia wspaniały widok, stanowiący część obszaru zieleni, drzew i kwiatów co jeszcze bardziej podkreśla urok i niezwykłość tego miejsca. Obie sale są klimatyzowane.

Pyszne jedzenie, kwiaty, transport dla Pary Młodej i Gości, wystrój, pokoje, muzyka, makijażysta, fryzjer. Pomożemy znaleźć i wybrać najlepszą opcję.

Organizując ten wyjątkowy dzień dla Młodej Pary, nie kierujemy się żadnym szablonem. Każde przyjęcie weselne jest dla nas wyjątkowe i ma niepowtarzalny charakter. Pomagamy naszym gościom w planowaniu i doborze wszystkich aspektów przyjęcia. W tej kwestii życzenie Państwa młodych jest dla nas najważniejsze. Chętnie też podzielimy się naszym doświadczeniem i podpowiemy różne rozwiązania.

ZOBACZ ZDJĘCIA

ZAPRASZAMY

SAVANA
43-438 Brenna
ul. Jawornik 42

REZERWACJA

tel. +48 33 853 63 04
kom. 504 991 910